Суперсолодка кукурудза має одну особливість – AgroTimes

Всі суперсолодкі гібриди кукурудзи мають дуже тонку оболонку зерна (перикард). Через це зерно може розтріскуватися через нерівномірність наростання внутрішнього шару та оболонки, пошкоджень та хвороб.

Про це у коментарі AgroTimes розповів Олександр Ланда, менеджер по роботі з ключовими клієнтами напряму «Насіння, овочеві культури» компанії «Сингента».

Він відзначив, що біколорна кукурудза зараз є найбільш популярною в Україні. У середині серпня на полі біля міста Василівка Запорізької області компанія «Сингента» продемонструвала 12 перспективних гібридів, серед яких – і BSS 1075 – найсолодший біколор.

Це середньопізній гібрид, 75-76 днів. Це типовий біколор, переважає жовтий колір з вкрапленням білого. Зерно до половини може бути білим, далі з напливом жовтого. На смак – це, практично, найсолодший гібрид з усієї лінійки. Качан має розміри 20-23 см, залежно від густоти і технології вирощування. Завжди запилений до самої верхівки.

«На біколорних сортах можуть розтріскуватися зерна, особливо на верхівці, – зауважив спеціаліст. – На це можуть бути три причини. Всі супер солодкі кукурудзи мають дуже тонку оболонку зерна (перикард). І коли активно наливається зерно, оболонка не встигає наростати.

Друга причина  будь-яке найменше пошкодження чим або ким завгодно.

Третя причина – це хвороби. Чим солодша кукурудза, тим менше вона стійка до хвороб».

 


Джерело https://agrotimes.ua/

Відповісти

Ваш email не публікується