Компанія GRANIT PARTS презентувала нову лінійку зносостійких деталей – AgroTimes

Компанія GRANIT PARTS, що входить до групи компаній Wilhelm FRICKE та є одним із найбільших у Європі постачальником запасних частин до сільгосптехніки, випустила оновлений Каталог 1 з продукцією для обробітку ґрунту. Так, сьогодні виробник пропонує 11 тис. продуктів, серед яких – 2 тис. нових запчастин.

Про це розповідає журнал The Ukrainian Farmer.

Компанія представила нову лінійку продуктів GRANIT ENDURANCE CARBIDE, що є одним з основних новинок у Каталозі 1.

Це твердосплавні робочі органи, що відрізняються особливою міцністю після термообробки та низьким зношенням. Водночас деталі мають певну еластичність, що дозволяє витримувати ударні навантаження. Максимальний захист від зношення навіть за найсприятливіших умов досягається за допомогою твердих металевих пластин, виготовлених із високоміцних сполук карбіду вольфраму. Крім того, конструкція з низьким зношенням гарантує довгу стабільність розмірів і забезпечує фіксоване положення інструменту впродовж тривалого періоду експлуатації.

«Розроблені в Німеччині та виготовлені спеціалістами з гірничодобувної та дорожньо-будівельної галузі, нові продукти GRANIT ENDURANCE CARBIDE мають найвищий рівень якості, що обов’язково оцінять українські аграрії. Асортимент налічує велику кількість деталей – від наконечників культиваторів до сошників і поступово розширюється», – відзначають у статті.

Нагадаємо, робочі органи LONG-LIFE мають збільшений до 10 разів термін експлуатації.


Джерело https://agrotimes.ua/

Відповісти

Ваш email не публікується