HF Agro розробляє рішення для економічного внесення азотних добрив – AgroTimes

Новий бренд компанії Lozova Machinery – HF Agro надає рішення для економічного та продуктивного внесення добрив різними способами.

Про це в інтерв’ю журналу The Ukrainian Farmer розповів президент компанії Lozova Machinery Роман Гіршфельд.

«Нині до продуктової лінійки HF Agro входять розкидачі добрив та аплікатори-підживлювачі для рідких добрив і безводного аміаку, оборотні плуги для оранки по різних ґрунтах, глибокорозпушувачі та ущілювачі, культиватори та польові котки, пакувальники й вивантажувачі зерна. Компанія не обмежується тільки аграрною сферою: до модельного ряду HF Agro входять універсальні агрегати для дорожньо-будівельної й комунальної галузі, техніка для зимового обслуговування доріг», – зазначає президент компанії.

За його словами, одне з унікальних напрямів бренду – розроблення активних бактеріальних комплексів для живлення і захисту рослин, які розв’язують проблему браку азоту в ґрунті. Завдяки цим біокомплексам витрати на внесення азотних добрив знижуються вдвічі, підвищується врожайність культур і стійкість до посухи.

«У планах на поточний рік – і далі брати активну участь в агроподіях України та за кордоном, а також виходити на ринки інших країн. Компанія не стоїть на місці й найближчої перспективи планує розвивати такі напрями бізнесу, як обприскувачі, сучасні добрива та засоби захисту рослин, техніку для логістики й багато іншого», – додає Роман Гіршфельд.

Раніше повідомлялося, Lozova Machinery випускає агрегат для інжекторного внесення рідких добрив.


Джерело https://agrotimes.ua/

Відповісти

Ваш email не публікується