Чому українські фермери знищують урожай кавунів? – SEEDS

Закінчення сезону кавунів в Україні характеризується досить низькими закупівельними цінами на продукт – нижчими за його собівартість. Така ситуація робить невигідним ні транспортування та продаж, ні навіть збір кавунів. Через це деякі фермери згодовують продукт худобі, деякі просто розбивають, а решта – готові дискувати незібрані кавуни на полі, повідомляє SEEDS.

Фермери відмовлялися продавати кавуни по 0,5 грн за кілограм, оскільки за таких умов його невигідно навіть збирати. Минулого тижня оптові ціни дещо зросли – до 0,8 – 1 грн за кілограм. Утім, такі котирування вдвічі нижчі за показники 2019 та 2020 років. Подібна ситуація на ринку (найменші ціни за останні чотири роки) склалась через високий врожай, який вдалося виростити навіть попри пізній початок сезону та недостатньо сприятливі погодні умови.

Малі й середні виробники могли б покращити умови збуту, якби більше займалися маркетингом, вважає консультантка Продовольчої і сільськогосподарської організації ООН (ФАО) Катерина Звєрєва.

“Малим і середнім виробникам кавунів в Україні варто наслідувати приклад великих фермерських господарств, а саме: кооперуватися для створення товарних партій і шукати покупця своєї продукції ще на етапі посадки баштану. Щоб знайти покупців на свій товар, виробникам кавунів варто заздалегідь вивчати ринок і прикладати маркетингові зусилля. Адже виростити те, на що є довгостроковий запит – це правильна стратегія для виробника плодоовочевої продукції. В іншому випадку, невеликі і середні виробники залишаються в невиграшному становищі з обсягом товару, який не можуть реалізувати”, – зазначила Катерина Звєрєва в коментарі для видання EastFruit.

 


Джерело https://www.seeds.org.ua

Відповісти

Ваш email не публікується