Agricom Group побудувала комплекс для очищення та сушіння зерна в Житомирській області

На початку вересня 2021 року на території Житомирського кластера (с. Сербо-Слобідка, Ємільчанський район) агрохолдингу Agricom Group був запущений зерносушильний комплекс.

Потужності комплексу мають наступні характеристики: сушіння зернових культур – до 400 тонн/добу, сушіння олійних культур ­– до 300 тонн/добу. Очищення зернових культур – до 100 тонн/добу, очищення олійних культур – до 50 тонн/добу. Одночасне зберігання вологого зерна складає до 300 тонн. Одночасне складське зберігання – до 1000 тонн.

“Ідея побудови комплексу виникла під час зернозбиральної кампанії 2020 року, коли був зібраний значний врожай кукурудзи. На той момент виробнича потужність бази Житомирського кластеру не була розрахована на таку рекордну врожайність, і навіть виникла необхідність залучення сторонніх організацій для виконання робіт із сушіння зерна”, – розповів Сергій Лисак, керівник Житомирського кластера Agricom Group.

1

Як повідомили в компанії, комплекс створений виключно для власних потреб по очищенню та сушінню зерна. Проте, попередньо розглядались варіанти збільшення потужності одночасного зберігання та збільшення об’єму сушіння. “Розглядати перспективи розвитку комплексу буде доцільним після першого року роботи на власні потреби”, – додав Сергій Лисак.

Для довідки:

Agricom Group – українська агропромислова група, що спеціалізується на виробництві та дистрибуції продуктів харчування під торговими марками “Добродія”, San Grano. Лідер із виробництва та переробки вівса. Об’єднує сільськогосподарські, переробні та торговельні підприємства у Житомирській, Чернігівській та Луганській областях. Земельний банк Групи складає 28 тис. га. Продукція Групи експортується до понад 37 країн світу (ЄС, США, Бразилія, Китай, Азія, Африка, Ізраїль, Молдова та ін.).

Agricom Group велику увагу приділяє інноваціям та інвестиціям у розвиток digital-проектів та входить до ТОП-5 найінноваційніших агрохолдингів України (рейтинг AgroHub) та ТОП-25 найважливіших інвестиційних проєктів, що реалізуються в Україні (“Власть денег”).

AgriGator

 

Відповісти

Ваш email не публікується