Студенти з університету HTL розробили систему оптимізації роботи плуга — SuperAgronom.com

За допомогою австрійської компанії по автоматизації B&R-Technik два студента з HTL Ried im Innkreis розробили систему управління, яка може бути використана для оптимального регулювання точки тяги плуга. Ця унікальна система розроблена для захисту ґрунту і зниження зносу машини.

Про це пише Traktorist.ua з посиланням на profi.de.

 

«Якщо точка тяги плуга відрегульована неправильно, трактор тягне в одному напрямку, і тягове зусилля втрачається. Тому Леон Вісхаммер і Сандро Заллінгер в рамках проєкту Matura розробили електронне рішення, за допомогою якого плуг може бути ідеально вирівняний в бічному напрямку як вручну, так і автоматично», — зазначається у матеріалі.

 

Зазначається, що гідравлічний циліндр забезпечує рівномірний розподіл потужності на лівій і правій стороні плуга. Для цього йому потрібні дані датчика нижньої ланки. Ці дані відображаються на панелі оператора B&R. Якщо точка тяги встановлена точно, тягове зусилля машини збільшується, а витрата палива знижується.

Систему можна використовувати на будь-якому тракторі і плузі. Команда проєкту розробила інноваційне рішення, яке, за її власним твердженням, не має аналогів в світі і дозволяє економити ресурси.


Джерело https://superagronom.com

Відповісти

Ваш email не публікується