Робочі органи LONG-LIFE мають збільшений у 10 разів термін експлуатації – AgroTimes

Компанія BEDNAR ділиться досвідом використання довгозношувальних робочих органів LONG-LIFE з карбідовими наплавками в умовах України. Виробляє їх для BEDNAR відомий виробник «BETEK».

Про це AgroTimes розповідають у прес-службі BEDNAR.

Це спеціальна серія робочих органів (лап, крил, стійок, доліт і наконечників) з карбід-вольфрамовими наплавками, призначена для важких умов роботи, зі збільшеним у 7-10 разів терміном експлуатації, порівняно зі звичайними робочими органами.

Використання LONG-LIFE забезпечує стабільну робочу глибину та високу якість роботи по всій ширині агрегату. А постійно гострі краї покращують проникнення робочих органів у ґрунт і таким чином зменшують потребу в потужності трактора. Усе це сприяє оптимізації витрат господарства.

Наприклад, у компанії «Аграрні системні технології» з 2017 року випробували безліч варіантів доліт, утім, досвід показав, що LONG-LIFE працюють найкраще.

«Стандартні долота (оборотні) стираються за 250-350 га, удосконалені наплавкою сормайтовими електродами – за 700-800 га, робочі ж органи LONG-LIFE виходжують 3000-3300 га», – розповідає головний інженер господарства Савіцкий Олег.

Також BEDNAR протестував стрілчасті лапи LONG-LIFE (шириною 27 см) на передпосівному компакторі SWIFTER SE 10000 у Тернопільській області.

«Агрегат обладнали п’ятьма лапами LONG-LIFE у місцях з найбільшим навантаженням (за колесами трактора). Особливістю лапи є вольфрамові «носик-долото» та пластини, що знаходяться по всьому робочому краю. За весняний сезон агрегат відпрацював близько 1500 га. За цей час було використано 2 комплекти звичайних стрілчастих лап. Лапи ж LONG-LIFE залишились практично в своєму початковому стані», – зазначають у BEDNAR.

Відтак, сьогодні робочими органами LONG-LIFE можна укомплектувати такі агрегати виробника:

  • передпосівні компактори SWIFTER (секція стрілчастих лап та секція gamma-лапок),
  • глибокорозпушувачі TERRALAND (долота та крила),
  • дисколапові агрегати ACTROS,
  • чистики на сівалках OMEGA, CORSA, EFECTA,
  • універсальні культиватори VERSATIll та FENIX,
  • штригельні борони STRIEGEL PRO.

Нагадаємо, в Україні стала до роботи перша навісна штригельна борона STRIEGEL PN.


Джерело https://agrotimes.ua/

Відповісти

Ваш email не публікується