Українське фермерське господарство експортуватиме яблучні чіпси та фруктові пюре – SEEDS

Сімейний бізнес, який починався з одного саду, може стати великою компанією-виробником та експортером з потужними переробним заводом. Це доводить Фермерське господарство “ГАДЗ”, виробничі потужності якого розміщуються на Тернопільщині. Нещодавно господарство повідомило про ще одне досягнення – проходження сертифікації Food Safety System Certification 22000. Тепер “ГАДЗ” зможе значно розширити експорт, повідомляє SEEDS.

“Проходження сертифікації FSSC 22000 відкриває нові міжнародні ринки збуту продукції. Завдяки цьому Фермерське господарство “ГАДЗ” може експортувати не тільки яблука, але й яблучні чіпси, сухофрукти та фруктові пюре і соки прямого віджиму”, – повідомили в компанії.

Нагадаємо, у липні господарство відкрило завод з виробництва пюре, джемів, соків прямого віджиму та дитячого харчування. Потужність фруктопереробної лінії складає понад 6 тонн на годину.

“Хто зробив цей завод? Я? Ні – це моя команда. Ми постійно вдосконалюємось. Попри пандемію, щомісяця їжджу за кордон та по Україні набувати нового досвіду. Часто сильні виробники не хочуть ділитися досвідом, а середні – навпаки, охоче все пояснюють. Раджу постійно вчитись, залучати не лише свої кошти, а й гранти”, – говорить засновник фермерського господарства Петро Гадз.

Минулого року ФГ “Гадз” за італійською технологією заклало новий сад загальною площею 70 гектарів. Цього року у розвиток господарство інвестувало 175 млн гривень.


Джерело https://www.seeds.org.ua

Відповісти

Ваш email не публікується