На Луганщині запровадять проєкт по боротьбі з деградацією ґрунтів — SuperAgronom.com

Про це повідомляє прес-служба Луганської ОДА.

За фінансової підтримки Глобального екологічного фонду Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (FAO) ініціює впровадження в Луганській області проєкту «Інтегроване управління природними ресурсами на деградованих ландшафтах степової та лісостепової зони України», метою якого є допомога провідним державним органам у розвитку моніторингу довкілля та досягнення нейтрального рівня деградації ґрунтів у степовій та лісостепових зонах.

Для напрацювання скоординованого підходу та шляхів ефективної реалізації проєкту відбулася зустріч заступника голови облдержадміністрації Наталії Романенко з координаторами ФАО.

 

«Останнім часом Луганщина активно співпрацює з поважними міжнародними організаціями та країнами-партнерами, зокрема, у питаннях розвитку сільського господарства, створення нормативів якості та безпеки продовольчої продукції. Для нас є дуже важливим поглиблювати цей позитивний досвід», — наголосила Наталія Романенко.

 

Під час зустрічі обговорено складові проєкту щодо створення сприятливого середовища для інтегрованого управління природними ресурсами, відновлення продуктивності та стійкості виробничих ландшафтів, а також моніторинг та адаптивне управління.


Джерело https://superagronom.com

Відповісти

Ваш email не публікується