Оновлені прес-підбирачі BiG Pack можна налаштувати відповідно до умов роботи – AgroTimes

Компанія KRONE вдосконалила дизайн і конструкцію прес-підбирачів BiG Pack, що робить їх більш універсальними в роботі та зручнішими в налаштуваннях і обслуговуванні.

Про це розповідає журнал The Ukrainian Farmer.

У новому поколінні прес-підбирачів BiG Pack ящики для шпагату тепер вбудовані в бічні кришки, що забезпечує захист від забруднень.

«Ящики вміщують 30 котушок шпагату вагою від 10 до 15 кг та опційно 42 котушки загальною вагою до 630 кг. Бічні щитки складаються за допомогою гідравліки оператором з кабіни. Це суттєво полегшує «заправку» шпагату, а також спрощує доступ до компонентів машини для проведення робіт із технічного обслуговування або ремонту», – йдеться у статті.

Крім того, прес-підбирачі BiG Pack буде оснащено різальним апаратом VariCut (VC) з 51 ножем (максимум), або з 26 ножами й касетою для ножів, що дозволяє налаштовувати різання за власним бажанням. Перемикання груп ножів попередньо налаштоване на заводі-виробнику (51/26/25/12/5/0) або (26/14/12/6/6/0). Однак користувач може змінити налаштування відповідно до своїх потреб. Групи ножів попередньо обирають шляхом повороту ножового вала.

Нагадаємо, нові моделі прес-підбирачів KRONE BiG Pack мають подовжену камеру пресування.


Джерело https://agrotimes.ua/

Відповісти

Ваш email не публікується