В Україні запустили перший інтернет-магазин техніки від офіційного дилера – AgroTimes

Сучасний і зручний в користуванні інтернет-магазин допоможе фермерам оперативно придбати найпопулярніші моделі тракторів Мінського тракторного заводу. Це перша в Україні онлайн-платформа з продажу тракторів від офіційного дилера продукції МТЗ Belarus – компанії АВТЕК.

Про це AgroTimes розповідають у прес-службі АВТЕК.

«Досі техніку в Україні можна було придбати лише через інтернет-платформи, які є посередниками між дилером та споживачем. Платформа https://mtz.avtek.ua є власним майданчиком дилерської компанії, де техніку можна придбати усього за 2 кліки та ще й без додаткової націнки», – зазначають у повідомленні.

У інтернет-магазині представлені популярні моделі тракторів МТЗ Belarus з описом усіх технічних характеристик і ціною. Крім того, є можливість миттєвого оформлення кредиту чи лізингу від банків-партнерів компанії. Зробити це можна всього за 3 дні. А фахівці компанії нададуть повний супровід щодо подачі та оформлення необхідної документації.

Важливою перевагою Інтернет-магазину є оперативність: трактор доставлять у будь-який куточок України за термін до 7 днів.

«Компанія АВТЕК надає комплексну гарантію на продукцію, здійснює післяпродажне обслуговування та за потреби організовує замовлення та доставку будь-яких запчастин. Також фахівці компанії допомагають обрати додаткове навісне обладнання під кожну модель трактора індивідуально», – додають у повідомленні.

Нагадаємо, «Завод Кобзаренка» показав у роботі агрегати для власників трактора МТЗ-80.


Джерело https://agrotimes.ua/

Відповісти

Ваш email не публікується