В Україні запустили нову онлайн-платформу для проведення земельних торгів – AgroNews

Серед проблем інвестування в земельні активи в Україні учасники ринку називають відсутність зручних сервісів. Комплексний супровід угод – від пошуку та оцінки земельних ділянок до підписання контрактів – пропонує онлайн-платформа LandInvest, пише agronews.ua.

Вона вже здобула визнання в експертному середовищі як один із найкращих проєктів із продажу землі. Щодня на Land-Invest.com.ua надходять сотні нових заявок. Платформу створено у форматі зручного майданчика для комунікацій між продавцями та покупцями. Землевласники отримують безкоштовну допомогу з підготовки ділянок для подальшого продажу, а покупці — пакет послуг для безпечного інвестування. Враховуючи потреби користувачів, команда LandInvest на чолі з Русланом Яковенком розширила функціонал онлайн-платформи, яка з інформаційної системи перетворилася на повноцінний маркетплейс.

Оновлений проєкт пропонує персоніфікований супровід угод із купівлі земельних угідь «під ключ». Щоб скористатися функціоналом платформи, яку вже інтегровано в державні реєстри та сервіси ідентифікації, необхідно пройти реєстрацію. Через особистий кабінет інвестор отримує доступ до інструментів для підготовки, реалізації та контролю угод. До послуг покупців — постійно оновлюваний земельний каталог із перевіреними ділянками: тими, що продаються, і тими, що готуються для передачі на торги. Сортувати лоти за ключовими параметрами можна за допомогою системи фільтрів.

Кожен інвестор сам вибирає зручний формат роботи із системою: можна самостійно керувати процесом та налаштуваннями чи обрати комплексний автоматизований супровід, який передбачає підбір індивідуальних варіантів інвестування та ведення процесу реалізації угоди «під ключ».


Джерело https://agronews.ua

Відповісти

Ваш email не публікується