На Digital Field показали результати диференційованого висіву кукурудзи – AgroTimes

На польовому заході Digital Field продемонстрували сівалки, які в квітні сіяли кукурудзу на полігонах, і показали вирощений урожай.

Про це AgroTimes розповідають у прес-службі AgriLab Farming.

Зазначають, що гібриди зернової кукурудзи висівали швидкісною сівалкою Kverneland Optima TFprofi SX, що забезпечує належну розкладку навіть за 18 км/год. Ця машина  оснащена висівним апаратом надлишкового тиску, працює за ISOBUS-протоколом, має посекційне відключення, може висівати або вносити добрива зі змінними нормами.

Два гібриди силосної кукурудзи висівала машина, виготовлена спеціалістами українського представництва Precision Planting.

«Крім відомих вакуумних висівних апаратів vSet®, електроприводів висівних камер vDrive®, системи регулювання притискного зусилля секцій Delta Force®, датчиків для вимірювання 4-ох показників ґрунту SmartFirmer®, активної висівної трубки SpeedTube®, сівалка має кілька «свіжих» упроваджень. Зокрема: Reveal™- очисні зірочки на окремій навісці з опорним колесом і гідро- чи пневмоциліндром, Furrow Force™- модуль для щільного закриття борозни з насінням, а також AirForce – пневмоподушки – альтернативна  гідроциліндрам висівних секцій», – відзначають у повідомленні.

Нагадаємо, на полігонi аграрних інновацій Digital Field висіяли найбільший герб України.


Джерело https://agrotimes.ua/

Відповісти

Ваш email не публікується