Саморобними ящиками заповнюють яблучні холодильники ущент – AgroTimes

Відомий садівник Микола Олійник з села Шевченкове на Черкащині завдяки саморобним ящикам, зробленим за євростандартом, щільніше заповнює холодильники, транспорт. При цьому яблука не пошкоджуються, на відміну від тих, що привезли в «бананках».

Про це повідомляє журнал «Садівництво по-українськи».

«Зимою заготовляємо спеціальну дерев’яну тару для зберігання за євростандартом, – розповів Микола Олійний. – Вона дозволяє нам ущент заповнювати холодильники.

Двері закриваються – і вільних лише кілька сантиметрів. У кожен такий ящик входить 16 кг яблук. Треба, щоб там не було зайвих плодів – щоб вони не чавились і не втрачали зовнішнього вигляду.

На його думку, не можна возити інші фрукти, у ящиках з-під бананів, як робить більшість: гарні на завантаженні яблука у магазині почавлять.

«Для ящиків ми купуємо сосновий ліс і робимо тару на пилорамі й станках. У нашу тару, що поклав — те і привіз, – зауважив садівник. – Те, що привезли в «бананках», через деякий час уже нічого не коштує, а наші плоди як поставили, так до кінця реалізації вони в одну ціну. У торгових установах із нашими яблуками проблем немає».

 


Джерело https://agrotimes.ua/

Відповісти

Ваш email не публікується