EC-Weeder від Steketee ефективно знищує бур’яни на посівах за технологією DeltaRow – AgroTimes

Машина EC-Weeder від Steketee з правильно підібраними знаряддями зарекомендувала себе як ефективна техніка для механічної боротьби з бур’янами навіть на посіві кукурудзи з подвійними рядами за технологією DeltaRow.

Про це AgroTimes розповідають у прес-службі LEMKEN.

«Щоб правильно використовувати переваги пунктирної сівалки LEMKEN Azurit з технологією DeltaRow, необхідно ефективно боротися з бур’янами на всій площі. Для цього добре підходить сучасна техніка Steketee. Вона вже пройшла випробування в рамках магістерської роботи в Технічному університеті Південної Вестфалії», – зазначають у компанії.

Найбільш ефективним знаряддям для боротьби з бур’янами на ранніх стадіях росту виявилася штригельна борона, що вириває і засипає бур’яни. Завдяки точному регулюванню просапної машини Steketee вдалося досягти високого ККД на стадіях росту бур’янів від сходів до зародкових листків. Рослини кукурудзи добре витримували механічний вплив навіть на стадії 3-х листків. Перевага штригельної борони, порівняняно з прополювальною бороною з пружинними зубами круглого перетину, полягає в тому, що перша дозволяє також обробляти ділянки між напіврядами.

За більших бур’янів на стадії до 5-6 листків дуже ефективним заходом виявилося підгортання рослин кукурудзи за допомогою окучників.

«Розумна система камер машини EC-Weeder від Steketee забезпечує надійний контроль на всіх етапах росту, оскільки відповідно до висоти рослин її можна налаштувати на режим подвійних рядів для молодих культур або на однорядний режим для останнього проходу з великими рослинами», – додають у повідомленні.

Нагадаємо, сівба за технологією Delta Row підвищує врожайність кукурудзи до 30%.


Джерело https://agrotimes.ua/

Відповісти

Ваш email не публікується