Угода щодо купівлі-продажу землі займає від 2 днів до тижня – AgroTimes

Угода щодо купівлі-продажу землі займає від 2 днів до тижня.

Про це онлайн-вебінару «Два місяці роботи ринку землі: інформація з перших рук» повідомив  в.о. Голови Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру (2017-2019). Фахівець із земельних відносин. Олександр Колотилін.

Він зазначив, що у регілнах, де застосовується переважне право на придбання землі сільгосппризначення, нотаріуси витребовують різний пакет документів.Також є різними вимоги щодо тих, хто може скориствуватися переважним правом на викуп землі.

«Тим покупцям. які були у шлюбі не вперше, повинні надати копії паспортів подружжя. Бажано ще й мати рішення суду щодо розподілу землі», – зауважив він.

Олександр Колотинін також зазначив, що відсутність аналогічних документів свідчить про збільшення витатків на правочин, адже на землевласника чекає додаткова перевірка.

За його словами, ті, хто має зареєстровані правочини щодо оренди землі, мають податки усі необхідні документи щодо відаовідності акцій, якими володіє набувач.

Нагадаємо, у МінАПК назвали середню ціну за гектар землі сільгосппризначення. Також ми писали, що найчастіше купують землю по 31,5 тис. грн/га.


Джерело https://agrotimes.ua/

Відповісти

Ваш email не публікується