Названо головні тенденції у розвитку селекції сортів пшениці – AgroTimes

Зміна клімату та жорсткі критерії аграріїв до вибору сортів спонукають селекціонерів працювати над виведенням сортів із такими головними ознаками, як посухостійкість, спековитривалість, зимостійкість і морозостійкість.

Про це AgroTimes розповів Віктор Чернецький, директор ДП ДГ «Зелені Кошари» СГІ НЦНС (Миколаївська обл.).

«Також важлива генетична стійкість до збудників тих чи інших проблемних хвороб, чи зможуть ці сорти долати ще й епіфітотії хвороб. — додав він. — Адже з кожним роком вони тільки посилюватимуться й ставатимуть агресивнішими через зміни клімату».

Крім того, у сортів має бути коротший період адаптації до зими, бо через зміну клімату й досить поширене явище, як дефіцит вологи в ґрунті на період проведення посівної кампанії дещо посунулися строки сівби. Такі сорти озимої пшениці, як Катруся і Житниця, добре стартують, встигають нагромадити достатній рівень цукрів для доброї перезимівлі.

Ще одна тенденція в селекції пшениць — виведення низькорослих сортів, які краще протистоять посусі, а також виляганню.

«Ми помітили, що коли за несприятливих погодних умов українські пшениці можуть тільки „прилягти”, то інтенсивні іноземні сорти пшениці витягуються й вилягають, після чого їх атакують хвороби, а бур’яни йдуть у ріст. Усе це ускладнює збирання врожаю, спричиняє зниження врожаю та якості зерна».

Довідка

ДП ДГ випробовує нові сорти різних культур Одеського СГІ і вирощує насіння.

Нагадаємо, аграрії придбали 49% насіння озимого ячменю української селекції. Також ми писали, що агропідприємства повертаються до вирощування українських сортів пшениці.


Джерело https://agrotimes.ua/

Відповісти

Ваш email не публікується