Зернова сівалка ATLANT TurboMax прорізає рештки й розпушує верхній шар ґрунту – AgroTimes

Нова лінійка зернових сівалок серії ATLANT TurboMax від HARVEST призначена для сівби зернових, бобових і дрібнонасінних культур з одночасним унесенням мінеральних добрив за технологією mini-till або за технологією прямого посіву no-till.

Про це розповідає журнал The Ukrainian Farmer.

«Під час розробки сівалок серії ATLANT виробник ураховав особливості ґрунтово-кліматичних умов України, використав власні запатентовані технології й переваги закордонних аналогів», – відзначають у статті.

Ширина захвату агрегату становить 4 м за ширини міжрядь 15 см. Норми висіву можна встановлювати від 0,5 до 400 кг/га. Добрива вносяться з нормою від 25 до 200 кг на гектар. Максимальна глибина сівби –  8 см.

Сошникові диски виготовлено з додаванням бористої сталі від іспанського виробника BELLOTA. У ступиці сошника використовується дворядний кульковий радіальний підшипник для підвищених навантажень. Тиск на сошник може сягати 80 кг.

Додатково для сівалки розробили приставку TurboMax для роботи за технологією no-till. Це рамна конструкція, оснащена турбодисками, завдяки яким відбувається прорізання рослинних решток і розпушування поверхневого шару ґрунту. Це дозволяє сошникам витримувати правильну глибину і безперешкодно всівати.

Нагадаємо, зернова сівалка Alfa 6 для mini-till має найбільший бункер на ринку.


Джерело https://agrotimes.ua/

Відповісти

Ваш email не публікується