Новий бренд дощувальних машин Variant Irrigation займе до 60% українського ринку

«Варіант Агро Буд» представила ринку торгову марку Variant Irrigation. У планах компанії зайняти 60% українського ринку зрошувальних систем протягом 2 років.

Про це інформує Latifundist.com.

 

«Зараз ми займаємо близько 35% вітчизняного ринку зрошувальних систем, проданих цього року. Але наше завдання протягом двох років завоювати ринок мінімум на 60%», — розповів власник «Варіант Агро Буд» Данііл Шуфані.

 

Спеціалісти Variant Irrigation підкреслили, що це не нова сфера діяльності, а зміщення фокусу розвитку компанії. Крім того, цей ринок зараз активно розвивається і росте з кожним роком. Також наголошується, що попит на зрошувальну техніку в цьому році виріс більш ніж на 30%, і в наступному ця цифра буде тільки збільшуватися.

У компанії відзначили, що фокусування зусиль на зрошувальних системах дозволить компанії максимально ефективно і оперативно реагувати на нові запити аграріїв, що виникають зі зростанням попиту на якісну вітчизняну агротехніку.

Комерційний директор компанії Ілля Жемелінський розповів, що у зв’язку з цим також була відкрита філія в Мелітополі. За його словами, сильна посуха минулого сезону змусила багатьох аграріїв задуматися про зрошення.

 

«У цілому наших клієнтів можна сегментувати на три основні групи. Перші, і їх більшість, орієнтуються на фінансову ефективність інвестування в зрошення. Другі хочуть забезпечити гарантований урожай. Для них додаткова вигода у вигляді прибутковості — вторинна, тому що пріоритет в «безпеці» бізнесу і його прогнозованості. Третя група встановлює зрошення під дією інших зовнішніх факторів. Як правило, це вимога постачальників або покупців», — пояснив пан Ілля.

 

Дощувальна машина ТМ Variant Irrigation

За словами Данііла Шуфані, якщо брати перші 3 роки роботи компанії, то основними клієнтами були аграрії. Зараз же ситуація трохи змінилася в бік великих компаній.

 

«Багато компаній вже переконалися в нашій компетенції, якості і швидкому сервісі. Ми намагаємося протягом доби вирішити практично всі запити наших клієнтів», — розповів власник «Варіант Агро Буд».

 

Крім того, державна компенсація на купівлю української сільгосптехніки дала сильний поштовх для розвитку економіки та галузі зрошення. У компанії нагадали, що аграрії отримують до 30% держкомпенсації при купівлі обладнання «Варіант Агро Буд».

 

«Сьогодні наша компанія пропонує: машини кругового типу, фронтального типу та універсального типу. В цьому році ми запустили першу двокрилу машину з забором води з каналу. Я вважаю — це велике досягнення нашої компанії. На наступний рік у нас вже є близько 10 запитів на даний вид техніки. Також плануємо запускати полив барабанного типу», — повідомив Данііл Шуфані.

 

Ілля Жемелінський зазначив, що «Варіант Агро Буд» запустив в минулому році систему віддаленого доступу до кругових машин.

 

«За минулий рік і цей сезон наші клієнти змогли переконатися наскільки ця система ефективна, зручна, і скільки вона заощаджує і людські, і фінансові ресурси. Ми будемо продовжувати розвивати та вдосконалювати систему віддаленого доступу і надалі», — додав Ілля Жемелінський.

 


Джерело https://superagronom.com

Відповісти

Ваш email не публікується