New Holland відзначає 60-річчя самохідних кормозбиральних комбайнів – AgroTimes

Компанія New Holland 60 років тому випустила свій перший самохідний кормозбиральний комбайн. З цієї нагоди всі машини, що будуть випущені в наступному сезоні, матимуть спеціальне забарвлення з ювілейною наклейкою, яке символізуватиме передові технології і високу продуктивність FR Forage Cruiser.

Про це повідомляє agrartechnikonline.de.

Залежно від ринку, машини також поставляються з ексклюзивними стандартними перевагами, такими як MyPLM®Connect, UpTime Solutions і гарантія UpTime.

Святкування завершиться демонстраційним туром найважливішими європейськими ринками, включаючи Бельгію, Чехію, Францію, Німеччину, Італію, Люксембург, Нідерланди і Великобританію.

«За останні 60 років кормозбиральні комбайни поліпшили свої характеристики у всіх типах подрібнення, щоб підвищувати якість силосу й відповідати найвищим вимогам фермерів. FR Forage Cruiser також зарекомендували себе як цінні помічники у виробництві біомаси, що допомагає нашим клієнтам підвищити прибутковість агровиробництва», – зазначає продукт-менеджер самохідних кормозбиральних комбайнів New Holland Хенрік Хансен.

Нагадаємо, найпродуктивніший комбайн у світі – New Holland CR10.90 збирає врожай на Волині.


Джерело https://agrotimes.ua/

Відповісти

Ваш email не публікується