KRONE збільшила термін експлуатації прес-підбирачів BiG Pack – AgroTimes

Компанія KRONE оновила систему заповнення VFS на прес-підбирачах BiG Pack, збільшивши строк її експлуатації вдвічі.

Про це розповідає журнал The Ukrainian Farmer.

«Зміни стосуються навантаження і пропускної здатності: різко скоротились максимальні зусилля в органах керування, що збільшило строк експлуатації VFS вдвічі. Крім того, регулювання граблин стало можливим через термінал. Вимірювання крутного моменту в приводному механізмі використовується для постійного визначення навантаження VFS і показується на стовпчастому індикаторі терміналу. Так, навіть недосвідчені оператори завжди можуть використовувати BiG Pack на повну потужність і досягати максимальної продуктивності», – йдеться у статті.

Система VFS працює так: опорне коромисло тепер контролює датчик кута повороту. Якщо зібраного матеріалу недостатньо для повної, нової подачі пакета, то хід збирання запускається гальмом з електрокеруванням. Тільки за достатнього наповнення попередньої камери пресування повертається кулачкова напрямна доріжка, і граблина транспортує матеріал в основний пресувальний канал.

«Нова електронна система розчеплення дозволяє попередньо стискати й таким чином впливати на товщу шару або кількість шарів у тюку в п’ять етапів із кабіни. Випущене повітря очищає машину ззовні за захисними кожухами аж до осі, що подовжує термін експлуатації вузлов’язателів,», – додають у статті.

Нагадаємо, нові моделі прес-підбирачів KRONE BiG Pack мають подовжену камеру пресування.


Джерело https://agrotimes.ua/

Відповісти

Ваш email не публікується