Amazone розширив лінійку причіпних обприскувачів UX – AgroTimes

Команія Amazone розширила лінійку причіпних обприскувачів UX високопродуктивними моделями UX 7601 Super і UX 8601 Super з об’ємом баку 8000 л і 9000 л відповідно. Вони оснащені всіма інноваційними технологіями захисту рослин виробника, що вони підвищує точність, продуктивність і економічність в експлуатації.

Про це повідомляє agrimachinerynews.com.

Нові моделі поєднують великий об’єм баку (9000 л), робочу ширину штанги до 42 м, а також чудову маневреність і високу стійкість обприскувача з однією віссю.

Конструкція шасі з нахилом вперед забезпечує ідеальний розподіл ваги обприскувача: центр ваги розташований особливо низько, що надає високу стійкість навіть на горбистій місцевості і на поворотах; також шасі має високий кліренс.

Для нових моделей UX доступна стріла Super-L3 з шириною захвату 39, 40 або 42 м, що розрахована на високу продуктивність. З точками повороту на 12, 24 і 33 м та опційними редукторами на зовнішніх секціях стріла Super L3 забезпечує максимальну гнучкість за найменшої робочої ширини. Разом з тим нові варіанти штанг Super-L3 у стандартній комплектації оснащені активною системою управління штангою ContourControl і активною системою гасіння вібрації SwingStop.

Особливістю штанги є багатосекційна система складання, завдяки якій вона є компактною в транспортному й не виступає вперед за межі обприскувача.

Гідравлічний привід насоса повністю інтегрований в систему управління ISOBUS й автоматично регулює швидкість набору рідини відповідно до робочого стану.

Нагадаємо, вперше у світі Amazone запускає інноваційну технологію розумного обприскування.


Джерело https://agrotimes.ua/

Відповісти

Ваш email не публікується