Вересень розпочнеться із похолодання та дощів — прогноз погоди — КУРКУЛЬ

Сьогодні, 30 серпня, на Заході, в Київській, Житомирській, Вінницькій, Черкаській та Кіровоградській областях пануватиме хмарна погода, очікуються значні опади, грози. Повідомляє сервіс агропогоди Метео Фарм.

Проте, за прогнозами синоптиків, ця доба буде найтеплішою з поміж усього тижня. На Заході максимально температура підійматиметься до +19…+23°C, в північних областях +27…+32°C, в Центральній частині країни +26…+34°C, на Сході та Півдні повітря прогріється до +29…+34°C.

«Останній день літа також ознаменується опадами, вони пройдуть на Сході, частково на Заході, Півночі та в областях, що межують зі Сходом. Розпочинаючи з 1 по 2 вересня опади накриють переважну частину України. Лише з 3 по 5 вересня без істотних опадів, переважатиме суха та сонячна погода», — зазначили синоптики.

 

З 2-го вересня в Україні розпочнеться відчутне похолодання, температури стрімко поповзуть вниз. Вітер поривчастий західного, північно-західного напрямку, середня швидкість 2-6 м/с.

На Заході вночі +4…+13°C, вдень +12…+22°C, в північних областях у нічний час +4…+15°C, денна температура складе +13…+24°C. На території південних східних та центральних областей нічна температура коливатиметься від +6 до +17°C, денна +14…+31°C.

Мінімальна температура ґрунту в північних та західних областях складе +8…+19°C, на решті території знаходитиметься в межах +9…+21°C.


Джерело https://kurkul.com

Відповісти

Ваш email не публікується