Новітній дезінфектант захищає птицю від патогенних збудників – AgroTimes

Хвороби птиці потребують сучасних підходів до лікування і профілактики. Тому під час вибору дезінфекційного засобу слід обирати високоефективні препарати, які проявляють активність проти всіх патогенних агентів.

На цьому наголосив директор департаменту ветеринарії компанії «ГУДФІД» Олександр Шеляг, пише журнал The Ukrainian Farmer.

«Деякі мікроорганізми, зокрема бактерії, виробляють стійкість не тільки до антибіотиків, а й до інших хімічних речовин, – пояснив він. – Для дезінфекції важливо використовувати препарат, до якого в мікроорганізмів не розвивається стійкість».

Саме таким унікальним дезінфекційним засобом є комплексний препарат Неоген Віроксід Супер. Він виробляється у формі порошку, в 1 г міститься 500 мг калію пероксомоносульфату, поверхнево-активні речовини, органічні кислоти, неорганічні буферні системи, колірний індикатор. Завдяки збільшеній кількості органічних кислот, він має найшвидшу дію на знищення вірусів за короткий час.

Неоген Віроксід Супер – ідеальний дезінфектант, який здатний впоратися з потужними вірусними та бактеріальними навантаженнями.


Джерело https://agrotimes.ua/

Відповісти

Ваш email не публікується