На ринку живця свиней зміцнюються ціни – AgroTimes

Наприкінці літа ціни на ринку свиней забійних кондицій інтегрували сезонний підйом. Так, у другій половині серпня середня ціна свинини в закупівлі впритул наблизилася до 49 грн/кг. А цього тижня виробники свинини очікують зміцнення цін закупівлі до 49-50 грн/кг.

Про це повідомили в асоціації «Свинарі України» (АСУ).

Протягом останнього тижня серпня виробники свинини реалізували заброньовані товарні партії за плановими цінами по 48-50 грн/кг. Частина з них зафіксувала запит переробників на додаткові обсяги протягом тижня.

При цьому свинарі зазначають, що середня забійна маса тварин залишається дещо нижчою за звичні забійні кондиції, що вимушено обмежує обсяги товарних партій і загальну пропозицію свинини на ринку.

Представники м’ясопереробної галузі підтверджують, що реалізація свинини відбувається планомірно, а пропозиція кондиційних тварин ще не відновилася. Тож переважна частина закупівельників очікує стабілізації цін на ринку живця свиней та не виключає сезонної позитивної динаміки.

За спостереженнями аналітиків АСУ, переважно закупівельні ціни на живець свиней сягають максимальної позначки на межі сезонів чи у першій половині вересня.


Джерело https://agrotimes.ua/

Відповісти

Ваш email не публікується