Концентрат сирої клітковини – економічно ефективний для батьківського поголів’я – AgroTimes

Використання концентрату сирої клітковини найбільш є економічно ефективним для батьківського поголів’я, особливо для молодняку.

Про це йдеться у статті журналу «Наше садівництво».

За результатами практичних досліджень в американському університеті у Бейруті (Ліван), використання концентрату сирої клітковини допомагає регулюлювати споживання корму та покращується розвиток функціональних органів (печінка, кишківник). Це призводить до більш ефективної закладки кращого потенціалу птиці та збільшення рентабельності птахівничих господарств.

Практичні дослідження проводилися на батьківському поголів’ї бройлерів кількістю 26 тис. голів несучок та 2600 голів півнів. Було замінено 0,8% пшеничних висівок на 0,8% концентрату. Основний раціон був на кукурудзяно-соєвій основі. Дослід проводили 6 місяців від 33-го до 59-го тижня.

Наприкінці досліду отримали покращення виводимості на 5,1%, збільшення кількості товарних несучок на 3,8% та додатковий прибуток на одну курку-несучку 2,3 долара.

Нагадаємо, концентрат сирої клітковини в раціоні птиці покращує конверсію корму.

Довідка

КСК – це продукти з умістом сирої клітковини не менше 60%. Такий високий уміст здебільшого досягається внаслідок процесів концентрації, які можуть мати фізичний або термомеханічний характер. КСК зазвичай виготовляють із лігноцелюлозної або целюлозної сировини.


Джерело https://agrotimes.ua/

Відповісти

Ваш email не публікується