Завдання на 2021 рік: вирівнювання і зменшення податків та максимальна дерегуляція,

Протягом 2021 року керівництву країни потрібно виконати низку важливих завдань, серед них – вирівнювання і зменшення податків та максимальна дерегуляція. Так у коментарі для AgroРolit.com визначив державні пріорітети голова аграрного комітету Микола Сольський.

Також, на його думку, уряд має стратегічно підтримувати у наступні 10 років малих та середніх виробників – це дасть робочі місця.

Нагадаємо, редакція AgroРolit.com напередодні святкування 30 річниці Незалежності України провела опитування фахівців з різних галузей і поставила їм 5 запитань:

1. Як би ви охарактеризували одним реченням 30-й рік Незалежності України?
2. Які першочергові питання, на вашу думку, має вирішити парламент/уряд/Президент протягом року, а також у короткостроковій перспективі (5 років) і чому?
3. Чи потрібно створювати окрему посаду віцепрем’єра з питань АПК в уряді паралельно з посадою міністра аграрної політики? Обґрунтуйте свою позицію?
4. Кого стратегічно (фінансово) має підтримувати уряд в АПК (великих, малих, середніх виробників) у наступні 10 років і чому? Що це дасть сектору та економіці?
5. Яке найбільше досягнення/провал (особисто для вас) відбулося в агросекторі протягом 30 років?

Дізнатися про те, хто взяв участь в опитуванні та результати їх відповідей ви можете за посиланням – Агросектор України: основні досягнення та провали за 30 років


Джерело https://agropolit.com

Відповісти

Ваш email не публікується