Стратегічна меліоративна інфраструктура залишиться в держави, – Роман Лещенко – AgroTimes

Стратегічна інфраструктура (магістральні канали, насосні станції і т. ін.) ніколи не перейде у приватну власність.

Про це в своєму Телеграм-каналі повідомив міністр аграрної політики та продовольства Роман Лещенко, коментуючи найпоширеніші міфи щодо дії законопроєкту про Об’єднання водокористувачів.

«Рішення щодо об’єднань прийматимуть усі учасники – від маленького фермера, який має  декілька гектарів та здійснює полив, до великого водокористувача. Тут не буде монополії ні на воду, ні на зрошувальну інфраструктуру», – зауважив він.

За словами міністра, стратегічна інфраструктура (магістральні канали, насосні станції і т. ін.) ніколи не перейде у приватну власність. Такі об`єкти залишаються безстроково в держави.

«На період функціонування об’єднання водокористувачів зрошувальна інфраструктура надаватиметься йому у вільне користування. Якщо ОВК припинить свою діяльність, майно повернеться у державну власність. Під час використання цю інфраструктуру не можна дати в заставу чи накладати будь-які обтяження», – додав Роман Лешенко.

Він нагадав, що при Міністерстві агрополітики працює меліоративний штаб, на якому обговорюються питання трансформації системи управління гідротехнічною меліорацією, тарифоутворення, інвентаризації та оцифрування наявних меліоративних систем.

Раніше Аграрний комітет схвалив законопроєкт щодо стимулювання гідротехнічної меліорації.


Джерело https://agrotimes.ua/

Відповісти

Ваш email не публікується