Маршрутизація перевезення зерна впала на 30% – AgroTimes

Станом на 27 серпня навантаження зернових становило 149,22 тис. тонн, було завантажено 2339 зерновозів.

Про це на своїй Фейсбук-сторінці повідомив заступник директора Департаменту з комерційної роботи «Укрзалізниці» Валерій Ткачьов.

За його словами, відвантаження зернових вантажів має велику добову волатильністю. Зокрема, добове навантаження у вихідні дні перебуває на рівні 79-90 тис. тонн зерна, в середині тижня воно зростає до 125-135 тис. тонн.

«Впав відсоток маршрутизації перевезення зерна до 30%, що призвело до збільшення розбірного вагонопотоків (що складається з групових і повагонних відправок). Це призвело до зростання сортувальної роботи на станціях», – зауважив Валерій Ткачьов.

Він також додав, що зі зростанням кількості власників вагонів різко впала ефективність експлуатації вагонного парку «Укрзалізниці», також зростає коефіцієнт порожнього пробігу.

«Зниження швидкості просування вагонів і погіршення обороту вагонів стимулює попит на вагонний парк. Вже зараз ринок відчуває дефіцит в наявності піввагонів, зерновозів, цементовозів. Цей попит стимулює зростання ставок плати за використання вагонів. Ринкові ставки плати на ЗРВ виросли до 1000 грн / добу», – підкреслив Валерій Ткачьов.

За його словами, за минулу добу ЦТЛ не забезпечено подачу 1443 вагонів при спільній заявці на 2385 вагонів.

«В цілому ситуація з перевезенням вантажів залишається складною», – підсумував фахівець.

Нагадаємо, «Укрзалізниця» розподілятиме зерновози на аукціонах.


Джерело https://agrotimes.ua/

Відповісти

Ваш email не публікується