AgriLab Farming працюватиме перші роки з орендованою технікою – AgroTimes

20 серпня у Чернігівській області компанія Agrilab представила на Дні поля перші результати свого агро-господарювання – виробничий посів 2-метрової кукурудзи на піщаних ґрунтах.

Про це AgroTimes розповідають у прес-службі AgriLab Farming.

У компанії зазначають, що на момент весняної кампанії не мали власної техніки.

«Ми хочемо спершу детально зрозуміти можливості наших полів, з’ясувати: яка технологія обробітку тут буде найбільш прибутковою, тому ми вирішили перші роки працювати з орендованою технікою, – пояснює CEO Agrilab Ярослав Бойко. – Машини обов’язково повинні мати налаштовані системи точного землеробства: автопілоти, відключення секцій, локально-стрічкове внесенням тощо. Це стосується й орендованих. Звісно, є питання: не завжди той, хто надає тобі цю техніку, може забезпечити сервіс конкретних елементів точного землеробства. Були нас такі моменти – вирішували».

За його словами, розв’язанню окремих проблем посприяли рішення Trimble: монітор й автопілот, а також система для контролю внесення рідких добрив Field-IQ ISOBUS.

На Дні поля представили окремі знаряддя, що працювали на полях AgriLab Farming, зокрема, коротку дискову борону Catros від Amazone, а також дві машини для смугової технології виробництва американської компанії Orhtmann та канадської MK Martin Enterprise Inc..

Нагадаємо, в AgriLab Farming описали всі етапи «точної» технології вирощування кукурудзи.


Джерело https://agrotimes.ua/

Відповісти

Ваш email не публікується