Верховна Рада ухвалила два податкові аграрні законопроекти — АГРОПОЛІТ

Протягом 5-ї сесії ІХ скликання (з лютого по липень 2021 року) народні обранці ухвалили 10 аграрних законопроєктів, які були підписані Президентом України Володимиром Зеленським. Про це йдеться у матеріалі AgroPolit.com.

Зокрема, було ухвалено два податкові аграрні законопроекти:

    • 1600-IX «Закон України про внесення змін до Податкового кодексу України щодо ставки податку на додану вартість при оподаткуванні операцій з постачання окремих видів сільськогосподарської продукції».

 

Законопроєкт розроблено з метою усунення ризиків підвищення цін на харчові продукти та сприяння стабільності цінової ситуації на відповідних товарних ринках, а також створення рівних і справедливих умов оподаткування податком на додану вартість для сільськогосподарських виробників і підприємств переробної галузі.

    • 1649-IX  «Закон України про внесення зміни до розділу XI Перехідні положення Закону України Про основні принципи та вимоги до органічного виробництва, обігу та маркування органічної продукції».

 

Закон легалізує міжнародне органічне маркування для українських виробників органічної продукції, гарантує держпідтримку виробникам, протидіє розповсюдженню псевдоорганіки на полицях торговельних мереж та скасовує штрафи для виробників за порушення Закону України «Про основні принципи та вимоги до органічного виробництва, обігу та маркування органічної продукції» у низці випадків.

Детальніше про прийняті законопроекти читайте за посиланням.

Нагадаємо, названо аграрні законопроекти, які будуть розглянуті під час наступної сесії ВРУ.


Джерело https://agropolit.com

Відповісти

Ваш email не публікується