Закупівельні ціни на ячмінь в портах стабілізувалися на рівні 7300-7500 грн/т – AgroTimes

Закупівельні ціни на ячмінь в портах України після досягнення 260 $/т стабілізувалися на рівні 245-250 $/т або 7300-7500 грн/т на тлі зниження попиту з боку експортерів, що придбали потрібні на серпень – вересень обсяги. Внаслідок цього виробники скоротили продажі, а трейдери не поспішають підвищувати ціни в очікуванні нових тендерів.

Про це повідомляють аналітики електронної зернової біржи GrainTrade.

Зниження прогнозу світового виробництва ячменю у порівнянні з минулим роком на 10 млн т поки не вплинуло на ціни та не збільшило попиту на український ячмінь.

Завдяки високому врожаю у південних регіонах та низьким цінам на початку сезону Україна активно експортує ячмінь, і станом на 25 серпня вже відвантажила у 2021/22 МР 2,164 млн т, що на 256 тис. тонн перевищує торішні темпи.

Скорочення виробництва ячменю в основних країнах-експортерах – Росії та Канаді найближчим часом може посилити попит на вітчизняний ячмінь.

Нагадаємо, Київщина вийшла в лідери за врожайністю ячменю. Також ми писали, що у зонах достатнього зволоження на Запоріжжі отримали 70 ц/га ячменю.


Джерело https://agrotimes.ua/

Відповісти

Ваш email не публікується