В Україні відбудеться найбільший захід свинарства та м’ясної галузі – AgroNews

30 серпня в столичному Гольф Центрі відбудеться наймасштабніший захід для власників і директорів свинокомплексів та м’ясопереробних підприємств – Last Summer Day. Це безпрецедентна подія в Україні, яка покликана консолідувати галузь та забезпечити якісну співпрацю. Про це повідомляє ciab.expert, пише  agronews.ua.

Організатори заходу запрошують нових учасників, які хочуть приїхати в Київ заради об’єднання, побудови нових взаємозв’язків та економічного пожвавлення свинарства і м’ясної галузі.

На Last Summer Day учасники зможуть: 

домовитися про фінансування на зміну генетики та модернізації свинокомплексудізнатись, як збільшити попит на свою продукцію та зменшити її собівартістьзнайти надійного бізнес-партнера для взаємовигідної співпрацідізнатись про майбутнє свинарства та м’ясної галузівзяти участь в дебатах та круглому столі разом з представниками найбільших підприємств Українипоспілкуватись один на один та домовитись про співпрацюналаштувати зв’язки з іншими свинокомплексами, м’ясокомбінатами, представниками міністерств та служб України та інших країн

Це не весь перелік можливостей, що надає така масштабна подія в Україні.

Нагадаємо, що організаторами події виступають: 

До того ж, в якості партнера до заходу можуть приєднатися компанії, що надають товари чи послуги для м’ясної галузі та свинарства.

Подія відбудеться 30 серпня в Києві, за адресою: вул. Оболонська Набережна, 20 (Гольф Центр Київ). Подивитися програму та замовити квитки можна на офіційному сайті заходу.


Джерело https://agronews.ua

Відповісти

Ваш email не публікується