Аграрії Молдови отримають до $15 тис. на адаптацію до змін клімату — SuperAgronom.com

Гранти в розмірі до $5 тис. для невеликих агрокомпаній і $15 тис. для кооперативів будуть надані в рамках Проєкту підвищення стійкості сільських районів (PRR), що фінансується Міжнародним фондом сільськогосподарського розвитку (IFAD).

Про це інформує moldpres.md.

Зазначається, що прийом заявок розпочався 9 серпня і буде тривати до наступного року, поки фінансові ресурси не будуть повністю вичерпані.

 

«Фінансова підтримка призначена для реалізації ініціатив з адаптації до зміни клімату в сільськогосподарській діяльності. Бенефіціарами грантів є сільськогосподарські або переробні підприємства, за винятком діючих в муніципалітетах Кишинів і Бєльці.

 

Щоб мати право на участь, аграрії повинні відповідати таким умовам:

    • займатися господарською діяльністю не менше одного року;

 

    • мати ділянки землі не більше 25 га;

 

    • не мати боргів перед бюджетом;

 

    • мати фінансову змогу для забезпечення власного вкладу, який становить 70% інвестиційних витрат для фізичних осіб і 50% для кооперативів.

 

Чити по темі: Озвучено перелік сільгосптехніки, 25% вартості якої компенсує держава

Претенденти заповнять заявку на грант, яку можна завантажити з веб-сайту Об’єднаної групи реалізації проєкту (UCIP) IFAD.

Співпраця між Республікою Молдова та Міжнародним фондом сільськогосподарського розвитку (IFAD) почалась в 1999 році. Станом на сьогодні Фонд підтримав в країні шість проєктів і програм, бенефіціарами яких є понад 130 тис. осіб. У Молдові допомога IFAD спрямована на поліпшення доходів і умов життя людей у сільській місцевості. Заходи призначені для невеликих агроформувань, фермерів, сільської молоді з різних частин країни.


Джерело https://superagronom.com

Відповісти

Ваш email не публікується