Озвучено основні досягнення та провали за 30 років незалежності України очима представників АПК

AgroPoloit.com опублікував результати опитування серед аграріїв щодо досягнень та провалів у агросекторі за часи Незалежності України. Про це йдеться у матеріалі видання.

Запуск ринку землі та зрушення земельної реформи, поновлення Мінагрополітики та запровадження посади віцепрем’єрміністра, держпідтримка аграріїв (великих, середніх чи малих), оподаткування АПК, кредитування аграріїв під покупку землі, розвиток фермерства  та інші галячі законодавчі ініціативи, а також основні досягнення та провали 30-ти років Незалежності України очима аграріїв, депутатів, чиновників та експертів галузі в опитуванні AgroPoloit.com. Ми поставили їм 5 запитань:

    • Як би ви охарактеризували одним реченням 30-й рік Незалежності України?

 

    • Які першочергові питання, на вашу думку, має вирішити парламент/уряд/Президент протягом року, а також у короткостроковій перспективі (5 років) і чому

 

    • Чи потрібно створювати окрему посаду віцепрем’єра з питань АПК в уряді паралельно з посадою міністра аграрної політики? Обґрунтуйте свою позицію?

 

    • Кого стратегічно (фінансово) має підтримувати уряд в АПК (великих, малих, середніх виробників) у наступні 10 років і чому? Що це дасть сектору та економіці?

 

    • Яке найбільше досягнення/провал (особисто для вас) відбулося в агросекторі протягом 30 років?

 

Детальніше читайте за посиланням.


Джерело https://agropolit.com

Відповісти

Ваш email не публікується