Номінаційний комітет визначився з керівником ДП «Укрспирт» — АГРОПОЛІТ

Комітет з призначення керівників особливо важливих для економіки підприємств обрав директора державного підприємства «Укрспирт» 19 серпня 2021 року. Про це повідомляє прес-служба Мінекономіки.

За пропозицією рекрутингової компанії, яка здійснювала відбір кандидатів на посаду директора держпідприємства, члени номінаційного комітету заслухали п’ятьох претендентів, які озвучили своє бачення розвитку підприємства та продовження реформування спиртової галузі.

«Сьогодні ми обрали керівника ДП «Укрспирт», ключовим завданням для якого буде завершення програми демонополізації ринку виробництва спирту, яка зараз досить успішно реалізується, та підготовка до  приватизації», — прокоментував Перший віце-прем’єр-міністр — міністр економіки України Олексій Любченко.

Також на засіданні Комітету було затверджено перелік вимог для кандидатів у незалежні члени наглядової ради «Укренерго», що дозволить запустити процес відбору кандидатів рекрутинговою компанією.

У засіданні Комітету взяли участь Перший віце-прем’єр-міністр — міністр економіки України Олексій Любченко, Голова регіонального представництва МФК в Україні, Білорусі та Молдові Джейсон Пеллмар, Голова Представництва ЄС в Україні Матті Маасікас, перший заступник Міністра фінансів Денис Улютін, заступниця Міністра економіки Крістіна Голубицька, заступник Міністра енергетики з питань європейської інтеграції Ярослав Демченков, Бізнес-омбудсмен України Марчін Свєнчіцкі, Голова діяльності МФК в Україні Олена Волошина, радник Голови Представництва ЄС в Україні з питань конкурентної політики, державної допомоги, державних підприємств та приватизації Панагіотіс Стамоліс.

Нагадаємо, за рік Украспирт продав 25 підприємств.


Джерело https://agropolit.com

Відповісти

Ваш email не публікується