Урожайність озимих в KSG Agro вища від середньостатистичної – AgroTimes

У господарствах, що входять до складу агрохолдингу KSG Agro, повністю завершена збиральна кампанія озимих культур на загальній площі 9 тис. га.

Про це повідомляється на Фейсбук-сторінці компанії.

Озимий ячмінь збрали із площі 1,85 тис. га, а урожайність цієї культури станоить 47 ц/га за середнього показнику 34 ц/га за останні роки.

Збирання озимої пшениці на площі 7,15 тис. га завершене 10 серпня, а врожайність становить 45 ц/га за середнього показника 32 ц/га.

Наразі в агрохолдингу здійснюють обробіток грунту на площах, з яких зібрали озиму пшеницю, для підготовки до сівби соняшнику у 2022 році.

За словами директора з виробництва KSG Agro Дмитра Емельченка, погодні умови, зокрема, опади, відтягнули традиційні терміни збирання врожаю і компанії холдингу вийшли за агрономічні терміни.

«На сьогодні за підсумками збиральної кампанії ми аналізуємо після яких попередників і сортів досягнуті найкращі показники, – розповідає Дмитро Емельченко. – Дуже добре показали себе як імпортні сорти, так і насіння української селекції. Нині наші фахівці разом з агрономами визначають насіннєвий склад на 2022 рік. Для цього вони відвідують регіони, зокрема Полтавську область, для пошуку новинок української селекції для вирощування елітних сортів».

Нагадаємо, KSG Agro впровадить крапельне зрошення під вирощування кукурудзи.


Джерело https://agrotimes.ua/

Відповісти

Ваш email не публікується