TERRALAND дає змогу почати посівну на тиждень раніше, – досвід – AgroTimes

Обираючи глибокорозпушувач, у ПП «Лілея» на Одещині запрошували на демопоказ багато виробників техніки. Утім, деякі з пропонованих моделей ламалися просто під час тестування. Найкраще себе проявив глибокорозпушувач від BEDNAR.

Про це AgroTimes розповів Сергій Ткачук (ПП «Лілея»).

«За рік користування глибокорозпушувачем TERRALAND TN 3000 M7R пересвідчилися в його перевагах, тож це точно наша вдала інвестиція», – зауважив Сергій Ткачук.

За його словами, агрегат якісно обробляє ґрунт і працює дуже добротно: зриває плужну підошву і лишає після себе хорошу структуру ґрунту.

Крім того, це щонайменше у півтора раза швидший обробіток, як порівняти з плугом, за меншого навантаження на трактор. А навесні дає змогу на тиждень раніше почати сівбу.

«В останні два роки в нас було замало опадів, тож нам потрібно було зірвати плужну підошву і накопичити за зиму максимум вологи. Цього вдається досягнути за глибокого рихлення, бо волога проникає глибоко в ґрунт», – розповів фахівець.

Єдиний мінус глибокорозпушувачів – це те, що бур’яни частково лишаються у верхньому шарі ґрунту і проростають паралельно з культурою, тому потрібно застосовувати ґрунтовий гербіцид.

Агрегатується TERRALAND у господарстві з трактором John Deere 7930 потужністю 230 к. с. Працюють ним під просапні культури – після кукурудзи, пшениці й соняшнику, під кукурудзу та соняшник.

«Максимальна глибина обробітку – 45 см, утім, вона доцільна тільки якщо дозволяють погодні умови. У посуху на таку глибину, звісно, не попрацюєш. За дефіциту вологи агрегат легко працює на глибині 30 см на швидкості 10–12 км/год. Тож за 10­годинну зміну робимо 25–30 га. Попереднє легке лущення здійснюємо тільки після соняшнику. Навіть по кукурудзі працюємо відразу після комбайна. І, до речі, сезон відпрацювали без жодної зупинки на ремонт», – додав Сергій Ткачук.

Нагадаємо, глибокорозпушувач TERRALAND пришвидшує польові роботи.


Джерело https://agrotimes.ua/

Відповісти

Ваш email не публікується