На Волині знайшли заборонену свинину – AgroNews

В «Ягодині» в поляка знайшли свинину з Німеччини, яку заборонено ввозити в Україну. Про це повідомляє Волинська митниця, пише agronews.ua.

Прямуючи в Україну, в зону митного контролю митного поста «Ягодин» заїхав вантажний автомобіль під керуванням громадянина Республіки Польщі.

Водій подав до митного контролю товаросупровідні документи, відповідно до яких переміщується товар «М’ясосировина» вартістю 600,9 тисячі гривень. Відправником даного товару було зазначено польське підприємство.

Під час повного митного огляду фахівці встановили, що насправді товар походить із ФРН. А ввезення в Україну з ФРН тварин, що належать до родин свиневих (Suidae), таясових (Tayassuidae) та тапiрових (Tapiridae), генетичного матерiалу, продуктiв вiд них заборонено із вересня 2020 року через зареєстрованi в Німеччині випадки захворювання на африканську чуму свиней (АЧС).

Таким чином, керівник підприємства-отримувача намагався незаконно перемістити на митну територію України товар «Щоковина свійських свиней морожена, без шкіри», подавши документи, що містять неправдиві відомості щодо країни походження товару, відправника товару, маркування вантажних місць.

Працівники Волинської митниці склали протокол про порушення митних правил, відповідно до якого товар вилучили до рішення суду.

Довідково:

Розпорядження Головного державного ветеринарного інспектора України від

Нагадаємо, що овучено регіон, що лідирує за врожайністю зернових.


Джерело https://agronews.ua

Відповісти

Ваш email не публікується