Farmet Kompaktomat якісно готує ґрунт до сівби зі швидкістю до 14 км/год – AgroTimes

Комбінатор Kompaktomat від Farmet здійснює ідеальний передпосівний обробіток поля після оранки та інших операцій без потреби подальшої обробки.

Про це розповідає прес-служба «Цеппелін Україна».

Kompaktomat пропонується з шириною захвату 12,5 і 15,7 м для агрегатування з тракторами потужністю до 600 к. с. Робоча швидкість до 14 км/год і велика ширина захвату забезпечують чудову продуктивність знаряддя.

Ґрунт піддається обробці не тільки зверху, а й по всьому профілю. Тому агрегат за один прохід вирівнює поверхню, подрібнює грудки та формує якісне посівне ложе, забезпечуючи ідеальне ущільнення та відновлення капілярності.

Для формування бездоганно рівного покриття Kompaktomat має три волокуші. На вимогу замовника Kompaktomat можна обладнати гідравлічним регулюванням глибини робочих органів і фронтальної волокуші.

Частини управління передпосівного комбінатора створені з урахуванням підвищеної безпеки співробітників. А зносостійкі матеріали з системою eXtra STEELline є гарантом тривалого експлуатаційного періоду техніки в найбільш складних умовах.

Агрегати складаються автоматично й гідравлічно так, що їх максимальна транспортна ширина і висота не перевищують 3 і 4 м.

Нагадаємо, «Ерідон Тех» продемонстрував роботу передпосівного культиватора KOMPAKTOMAT.


Джерело https://agrotimes.ua/

Відповісти

Ваш email не публікується