ExactFarming і Trimble спільно розроблятимуть рішення для точного землеробства – AgroTimes

Компанії ExactFarming і Trimble уклали партнерську угоду про спільне просування рішень для диференційованого внесення добрив.

Про це повідомляє прес-служба компанії ExactFarming.

У рамках співпраці компанія ExactFarming надає послуги зі створення карт-завдань, які можуть бути завантажені в програмне забезпечення Trimble для диференційованого внесення.

«Система ExactFarming аналізує поля господарства, вибираючи найбільш строкаті за поживними елементами ділянки.  Карти-завдання будуються миттєво з використанням даних з різних джерел: супутникова і БПЛА зйомка, результати агрохімобстеження, карти продуктивності поля. Розрахунок рекомендованих доз фосфору і калію проводиться автоматично. Далі дані завантажуються в програмне забезпечення Trimble, де формуються робочі завдання для кожної машини і відправляються безпосередньо на дисплей Trimble», – йдеться в публікації.

Крім того, фермер вкінці сезону отримує дані про врожайність з датчиків Trimble, а також інформацію про витрату матеріалів, що дозволяє планувати роботу ще ефективніше.

«Сьогодні екосистема Trimble є універсальним рішенням для завдань точного землеробства, зокрема, диференційованого внесення добрив. Така універсальність і відкритість екосистеми Trimble дозволяє працювати з картами, створеними в зовнішніх системах, і запускати такі карти на будь-якій техніці, яка доступна в господарстві», – зазначає керівник напрямку спеціальних проектів та ключових клієнтів Trimble Agriculture Лаврентій Плотніков.

Нагадаємо, Trimble Ag пропонує точне та сучасне керування господарством.


Джерело https://agrotimes.ua/

Відповісти

Ваш email не публікується