Через дефіцит вагонів у G.R. Agro перевозять зерно автотранспортом – AgroTimes

Різке зростання попиту з боку вантажовідправників в період «високого» сезону викликав дефіцит вагонів за заявками елеваторів ГК “G.R. Agro”.

Про це повідомляє пресслужба групи компаній.

Затримка заадресації вагонів на елеватори компанії почалася з перших чисел серпня 2021 року.  Недопоставлено з боку операторів вагонного парку в даний період більше ніж 100 вагонів.  На елеваторах не виконується короткостроковий план відвантаження зерна, який становить близько 15 тис. тонн.

Рішенням з боку керівництва компанії стало перемикання перевезень зерна з своїх елеваторів із залізничного на власний автотранспорт з повним його завантаженням.

«Оперативно прийняті рішення дозволили нам уникнути проблем з виконанням наших зобов’язань за контрактами і потенційних збитків, які могли бути в слідстві дефолтів. В даний піковий період перевезення залізничним транспортом об’єктивно не забезпечують обсяги заявлені нами, як вантажовідправниками.  Таким чином наявність власних автомобілів-зерновозів є рятівною альтернативою в обставинах, що склалися і дозволяє компанії і елеваторів виконати своєчасну поставку вантажів покупцям», – прокоментувал операціцний директор Артем Ремпен.

Нагадаємо, елеватори G.R. Agro заготовили понад 65 тис. тонн зернових. Також G.R. Agro відкрив кредитну лінію в Creditwest Bank.


Джерело https://agrotimes.ua/

Відповісти

Ваш email не публікується