Ціна пшениці досягнула рекордного рівня з 2013 року — огляд за 18 серпня від Zernotorg.ua

Ціни на основні с/г культури, оприлюднені у новині, наведені на основі даних CPT — умов доставки до воріт порту. Основні порти, що закуповують с/г культури, знаходяться в Одеській та Миколаївській областях. Повідомляє Kurkul.com, згідно з даними ресурсу Zernotorg.ua.

 

В Україні серпневі ціни на зернові досягнули рекордного рівня від 2013 року. Так ціна пшениці фуражної зросла і тепер становить Миколаївському порту — 7 658 грн/т, а в портах Одеської обл. — 7 685 грн/т.

Також не зупинився й ріст цін на пшеницю 2 класу. Вартість культури становить 7 904 грн/т в Миколаївському порту та 7 947 грн/т в портах Одеської обл.

«На фоні погіршення прогнозів від USDA і росту біржових цін, фермери знову притримують продажі, намагаючись виторгувати премію, що і вплинуло на ріст цін на зернові. Наразі вартість пшениці зросла на 58,6% в гривневому еквіваленті та на 71,6% в доларовому від того росту, що був за весь минулий рік», — прокоментував ситуацію аналітик Zernotorg.ua Олександр Тищенко.

Для України збільшено прогноз збору урожаю пшениці у 2021/22 МР до 33 млн т. Також, згідно зі звітом, Україна збільшить і експорт пшениці до 23,5 млн т. Станом на 12 серпня експорт пшениці досяг понад 4 млн. т.

 


Джерело https://kurkul.com

Відповісти

Ваш email не публікується