Система КНО допомагає «Кернел» контролювати усі процеси – AgroTimes

Система КНО (книга нарядів онлан) допомагає компанії «Кернел» контролювати всі виробничі процеси.

Про це під час Міжнародного практичного форуму DIGITAL FARMING, організованого АgroТimes, повідомив провідний інженер систем GPS-моніторингу «Кернел» Роман Чайчук.

За його словами, основними етапами агровиробництва є підготовка ґрунту до посіву, безпосередньо посів, догляд за культурою та збір урожаю.

«Потрібно відомлятися від паперового обліку та повністю переходити на електронний. Необхідно впроваджувати програми оперативного обліку та контролю, за допомогою яких можна проаналізувати якість виконання робіт, використання паливно-мастильних матеріалів (ПММ) та товарно-матеріальних цінностей (ТМЦ), доставку врожаю тощо», – зауважив Роман Чайчук.

Фахівець уточнив, що у  «Кернел» з метою контролю та обліку використовуються програми КНО, 1С, GPS, мобільний додаток компанії МАГ, а також інші допоміжні програми.

Він зазначив, що у «Кернел» розробили КНО (книгу нарядів онлайн). Зараз ця програма стала вже не просто книгою нарядів, а системою, яка обліковує, контролює та перевіряє усі процеси у агровиробництві. Зокрема, завдяки КНО у компанії ведеться облік, логістика, контроль технології та безпека за переміщенням і використанням ТМЦ, ПММ, техніки та агрегатів .

«У цій системі в нас працює диспетчерська, логістична, агрономічна та служба безпеки. Ми за допомогою GPS встановлюємо датчики контролю агровиробництва, зокрема, датчики глибини, контролю ПММ, зчитування Can та ISOBUS. Система дозволяє нам візуалізувати та відобразити у звіти всі показники по кожному датчику у кожній точці, вивести на екран норми та якість виконаних робіт. Всі операції вносимо до нарядів. Всі виконанні роботи також дублюються в мобільному додатку для оперативної інформативності», – підкреслив Роман Чайчук, додавши, що завдяки системі можна побачити врожайність з кожного поля.

Вся зібрана інфорація в КНО дозволяє вчасно відреагувати на проблеми, що виникають у процесі догляду за культурами.

Нагадаємо, зважувати врожай у полі допоможе датчик.


Джерело https://agrotimes.ua/

Відповісти

Ваш email не публікується