Платформа Claas telematics допомагає компаніям із великим транспортним парком – AgroTimes

Платформа Claas telematics дозволяє побачити рух комбайнів, дає інформацію щодо мотогодин та забезпечує максимально швидку реакцію щодо поломок.

Про це під час Міжнародного практичного форуму DIGITAL FARMING повідомив керівник служби точного землеробства «КОНТІНЕНТАЛ ФАРМЕРС ГРУП» Дмитро Зайцев.

Він нагадав, що у «КОНТІНЕНТАЛ ФАРМЕРС ГРУП» використовують платформу Claas telematics для організації процесу картування урожайності, адже технічний парк компанії на даний момент налічує велику кількість комбайнів марки Claas.

«Коли в компанії велика кількість техніки, важливо забезпечити ефективну логістику розвантаження комбайнів та вивезення врожаю з поля. Зупинка комбайнів для вивантаження зерна, або очікування перевантажувача часто є недопустимими затратами продуктивного часу. Платформа дозволяє побачити рух комбайна в реальному часі й проаналізувати організаіцю польових робіт на предмет наявності прихованих резервів», – зазначив Дмитро Зайцев.

Нагадаємо, Claas і Bayer AG об’єднують свої платформи для обміну даними. Раніше повідомлялося, Claas збільшує гарантійний і сервісний пакети тракторів.


Джерело https://agrotimes.ua/

Відповісти

Ваш email не публікується