Мінагрополітики пропонує спростити паперовий документообіг для аграріїв

Міністерство аграрної політики та продовольства України запустило широкомасштабне опитування. Мета – оцінити, наскільки простою є взаємодія аграріїв з державними органами.

Аграріям пропонується вказати, які довідки, заявки чи виписки, інші форми взаємодії з державою в земельній сфері, податковій, банківській тощо є застарілими та вже не актуальними. За результатами опитування частину паперової документації можна буде перевести в цифровий формат, а частину скасувати взагалі.

«Чим більше товаровиробників долучаться до нашого опитування, тим якіснішим буде зріз і предметнішим наше розуміння, як саме рухатися в напрямі цифрової трансформації в сфері аграрної політики. Важливо, де це можливо й гостро необхідно, перевести різноманітні види довідок в електронний формат, а ще низку – взагалі ліквідувати, як застарілі і рудимент. Тому ми хочемо це робити спільно з людьми, які ці довідки регулярно оформлюють, рухатись від потреб ринку, використовуючи так звану agile методологію, яка дозволяє розробляти найкращі рішення в сфері програмного забезпечення і спрощувати механізми взаємодії», – розповів заступник міністра аграрної політики та продовольства України  з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Тарас Дзьоба.

Пройти опитування можна на сайті міністерства за посиланням.


Джерело https://agropolit.com

Відповісти

Ваш email не публікується