Kuhn презентував нові косарки серій FC 61 TC і TL – AgroTimes

Kuhn North America представила косарки-плющилки «нового покоління». Нові машини серій FC 61 TC і TL мають покращену конструкцію та забезпечують більший діапазон ширини валка.

Про це повідомляє Grainews.

Новий Optidisc Elite має плоский обтічний профіль, тому ґрунт і рослинні залишки не накопичуються, маса вільно проходить навіть за складних умов. Завдяки цьому збільшується термін експлуатації ножів. У Optidisc Elite використовується фірмова функція Fast-Fit, що дозволяє швидко замінювати ножі за допомогою спеціального інструменту. Також знаряддя мають дуже тонкий профіль, що дозволяє скоротити висоту зрізання за плоского кута ріжучого бруса.

Моделі серій FC 61 TC і TL мають три варіанти плющилок. Вальцева плющилка DigiDry призначена для послідовного сушіння трав і бобових культур в різних умовах за мінімального догляду. Гумові ролики Diamond Block розташовані в шаховому порядку. Це створює більше точок для обтиску рослинної маси, оскільки вона стікає з відрізного диска під різними кутами. Сталевий коток DoubleCrimp розроблений для забезпечення більш рівномірного обтиску і роботи з грубими культурами, а також для збільшення терміну служби за важких і абразивних умов.

За словами виробника, конструкція шарнірного з’єднання дозволяє виконувати повороти більш ніж на 90 градусів.

Машини не потребують регулярної заміни мастила протягом усього терміну екплуатації, а карданні шарніри на приводному валі не треба обслуговувати.

Нагадаємо, напівначіпний плуг KUHN Multi-Leader максимізує ефективність роботи.


Джерело https://agrotimes.ua/

Відповісти

Ваш email не публікується