У Миколаєві будують елеваторний комплекс – AgroTimes

У Миколаєві триває будівництво елеватора «АГРОМАСТЕР». Загалом на об’єкті працюватиме 21 силос KMZ Industries загальною потужністю зберігання 55 934 тонни.

Про це повідомляє пресслужба KMZ Industries.

Співробітництво із «АГРОМАСТЕР» KMZ Industries розпочала у березні 2021 року. Тоді між нашими компаніями було укладено договір на поставку:

• 6 силосів на плоскому дні на 5 103 тонни кожен.

• 4 конусних силосів по 502 тонни кожен.

• 2 конусних силосів потужністю зберігання 193 тонни кожен.

«KMZ Industries обрали як надійного постачальника з досвідом, обладнання якого перевірене роками в роботі на багатьох зерносховищах, а ще – через вдале співвідношення «ціна-якість». Спочатку ми виграли тендер на силоси першої черги будівництва, і вже після відвантаження готової продукції за цим замовленням клієнт вирішив рухатися з нами далі – тож уклав угоду на поставку силосів і для другої черги», – розповідає регіональний представник KMZ Industries Руслан Демчук.

Угода про поставку другої черги була підписана у червні. До перших 12 силосів додалися ще 4 на плоскому дні загальною ємністю 20 412 тонн та 5 конусних силосів діаметром 7,3 м.

«Елеватор «АГРОМАСТЕР» – це буде потужне комерційне зерносховище, яке працюватиме виключно з давальницькою сировиною. Одна з його особливостей – зручне розташування безпосередньо у місті Миколаєві, територіально близько від порту, що в тому числі сприятиме його бізнес-завданням, – ділиться особливостями керівник проєкту Прокопов Олексій. – Для нас це перший досвід будівництва елеватора, при виборі обладнання розглядали і українських, й іноземних виробників».

За договором по першій черзі будівництва на об’єкт уже поставлено 8 силосів, 2 із яких наразі вже змонтовано. Зведення силосів відбувається під контролем шефмонтажника нашого заводу.

«Завершення будівництва і введення підприємства в експлуатацію планують на літо наступного року: тож елеватор встигне прийняти перше зерно нового врожаю»,– додає Руслан Демчук.

Нагадаємо, KMZ Industries поставить сепаратор власної розробки до Болгарії. Раніше у KMZ анонсували створення однієї лінійки елеваторного обладнання.


Джерело https://agrotimes.ua/

Відповісти

Ваш email не публікується