Телематика й картування дозволяє суттєво підвищити якість роботи, – досвід – AgroTimes

Системи картування й телематики дозволяють компанії більш раціонально використовувати ресурс та оперативно реагувати на обставини, які виникають під час виробничої діяльності.

Про це під час Міжнародного практичного форуму DIGITAL FARMING, організованого АgroТimes, повідомив керівник служби точного землеробства «КОНТІНЕНТАЛ ФАРМЕРС ГРУП» Дмитро Зайцев.

За його словами, системи картування й телематики в стратегії точного землеробства забезпечують підвищення якості виконання технологічних операцій на всіх етапах виробництва, та дозволяють зберігати дані про результати польових робіт.

«Системи телематики зменшують час простою техніки, покращують швидкість реакції на проблеми, що виникають у полі, зменшують час на передачу інформації з офісу до поля. Це важливо, коли земельний банк компанії налічує більше 1 тис. га і є наймані працівники. Телематика й картування дозволяє суттєво підвищити якість роботи», – зауважив Дмитро Зайцев.

Він підкреслив, що технологія картування відноситься до класичного точного землеробства. Вона дозволяє краще розуміти ситуацію на полях, яка може змінюватися з року в рік.

«З досвіду скажу, що на поляє є зони, які стабільно демонструють кращу або гіршу продуктивність. Є такі ділянки, які в залежності від погодних умов з року в рік дають різні результати», – додав Дмитро Зайцев.

Нагадаємо, картування врожайності не така проста справа. Раніше повідомлялося, як ефективно використати супутникові знімки у плануванні врожайності.


Джерело https://agrotimes.ua/

Відповісти

Ваш email не публікується