Нові сорти малини зареєструють в Україні – SEEDS

Популярні на світовому ринку сорти малини Полка і Полана невдовзі з’являться на українському ринку. Наразі компанія “ФруТек” здійснює реєстрацію цих сортів. Саджанці такої малини можна буде купити вже наступного року, повідомляє SEEDS.

“За дорученням Instytut Ogrodnictwa ТОВ ФРУТЕК реєструє в Україні легендарні сорти ремонтантної малини Полка та Полана. Це означає, що вже в наступному сезоні виробники зможуть отримати садивний матеріал категорії ЕЛІТА з максимальним потенціалом продуктивності”, – зазначають у компанії.

Найкраще нові для українського ринку сорти ягід підходять для заморожування.

“Наприклад, Аміра (в дійсності сорт має назву БП1, Аміра – то ТМ) має світлішу ягоду та чудову лежкість. Це один з найкращих сортів для свіжого ринку. Що ж стосується ринку заморозки – Полка і Полана користуються попитом у виробників, зокрема завдяки своїй невибагливості”, зазначають представники ТОВ “ФруТек”.

Фермери також вважають, що такі сорти малини варті уваги.

“Полка має крупнішу ягоду і краща на смак. Але, загалом, Полана більш врожайна”, – написав виробник ягід Олег Босий у коментарі під публікацією компанії “ФруТек” у соціальній мережі.

 

Нагадаємо, на початку серпня оптові ціни на малину та лохину були практично однаковими. Середня вартість ягід на найбільшому фермерському ринку Херсонщини складала близько 100 гривень за кілограм. Ще ніколи лохина не була такою дешевою, а малина – такою дорогою. Наразі малина дещо подешевшала. Її ціна на оптовому ринку зменшилась до 70 грн за кілограм. Ціни ж на лохину коливаються від 90 до 120 грн за кілограм.

 


Джерело https://www.seeds.org.ua

Відповісти

Ваш email не публікується